LEA75F-5-SY
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEA75F-5-SY
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC PS (OPEN FRAME)
Ngā Rauemi: 1.LEA75F-5-SY.pdf2.LEA75F-5-SY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEA75F-5-SY
Tau Wae LEA75F-5-SY Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 1079 pcs Pepa Raraunga 1.LEA75F-5-SY.pdf2.LEA75F-5-SY.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm)
Raupapa LEA Mana (Watts) 75W
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Universal Input He pai 77%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 15A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 15A