KLEA120F-24
CoselCosel
KLEA120F-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KLEA120F-24
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DIN RAIL POWER SUPPLIES 120W 24V
Ngā Rauemi: KLEA120F-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLEA120F-24
Tau Wae KLEA120F-24 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DIN RAIL POWER SUPPLIES 120W 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1980 pcs Pepa Raraunga KLEA120F-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.77" L x 1.46" W x 4.88" H (121.2mm x 37.0mm x 124.0mm)
Raupapa KLEA Mana (Watts) 120W
Ētahi Ingoa 1776-1252 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A Whakaaetanga CE, cULus, cURus, TUV