KLEA120F-48
CoselCosel
KLEA120F-48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KLEA120F-48
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC POWER SUPPLY, DIN RAIL
Ngā Rauemi: 1.KLEA120F-48.pdf2.KLEA120F-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLEA120F-48
Tau Wae KLEA120F-48 Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 2153 pcs Pepa Raraunga 1.KLEA120F-48.pdf2.KLEA120F-48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.77" L x 1.46" W x 4.88" H (121.2mm x 37.0mm x 124.0mm)
Raupapa KLEA Mana (Watts) 120W
Ētahi Ingoa 1776-2161
KLEA120F-48-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.5A Whakaaetanga CE, cULus, cURus, TUV