SN2R2M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN2R2M050ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SN2R2M050ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: SN2R2M050ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SN2R2M050ST
Tau Wae SN2R2M050ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4931 pcs Pepa Raraunga SN2R2M050ST.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa SN Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Bi-Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 72.38 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 72.38 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 2.2µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SN2R2M050RT
SN2R2M050RT
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAPACITOR ALUMINUM
I roto i te taonga: 4129 pcs
Tikiake: SN2R2M050RT.pdf
RFQ
SN260Q
SN260Q
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: IC RF TXRX+MCU 802.15.4 40-VFQFN
I roto i te taonga: 12065 pcs
Tikiake: SN260Q.pdf
RFQ
SN2R2M063ST
SN2R2M063ST
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 63V RADIAL
Tikiake: SN2R2M063ST.pdf
SN25F
SN25F
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: FINGER KIT, 150MM (5.9) DEPTH TH
I roto i te taonga: 283 pcs
Tikiake: SN25F.pdf
SN2R2M025ST
SN2R2M025ST
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 25V RADIAL