SN2R2M050RT
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SN2R2M050RT
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAPACITOR ALUMINUM
Ngā Rauemi: SN2R2M050RT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SN2R2M050RT
Tau Wae SN2R2M050RT Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
He Rahinga Kei te wātea 4129 pcs Pepa Raraunga SN2R2M050RT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa SN Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Bi-Polar
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 72.38 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 72.38 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose