SN2R2M025ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN2R2M025ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SN2R2M025ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: SN2R2M025ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SN2R2M025ST
Tau Wae SN2R2M025ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 283650 pcs Pepa Raraunga SN2R2M025ST.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa SN Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 338-3591
SN2R2M025ST-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 90.47 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 90.47 Ohm 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 2.2µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SN2R2M050ST
SN2R2M050ST
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 4931 pcs
Tikiake: SN2R2M050ST.pdf
RFQ
SN2R2M100ST
SN2R2M100ST
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL