CDV19FF511JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19FF511JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDV19FF511JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 510PF 5% 1KV RADIAL
Ngā Rauemi: CDV19FF511JO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDV19FF511JO3F
Tau Wae CDV19FF511JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 510PF 5% 1KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47240 pcs Pepa Raraunga CDV19FF511JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 1kV Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi - Raupapa CDV19
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-3150
CDV19FF511J03F
CDV19FF511JO3F-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 510pF Mica Capacitor 1kV Radial Te kaha 510pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDV19FF472FO3F
CDV19FF472FO3F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: MICA
I roto i te taonga: 3693 pcs
Tikiake: CDV19FF472FO3F.pdf
RFQ
CDV19FF511JO3
CDV19FF511JO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 510PF 5% 1KV RADIAL