CDV19FF511JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19FF511JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDV19FF511JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 510PF 5% 1KV RADIAL
Ngā Rauemi: CDV19FF511JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDV19FF511JO3
Tau Wae CDV19FF511JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 510PF 5% 1KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 42494 pcs Pepa Raraunga CDV19FF511JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 1kV Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi - Raupapa CDV19
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CDV19FF511J03 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 510pF Mica Capacitor 1kV Radial Te kaha 510pF