CDV19FF751JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19FF751JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDV19FF751JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 750PF 5% 1KV RADIAL
Ngā Rauemi: CDV19FF751JO3F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDV19FF751JO3F
Tau Wae CDV19FF751JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 750PF 5% 1KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33020 pcs Pepa Raraunga CDV19FF751JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 1kV Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi - Raupapa CDV19
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CDV19FF751J03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 750pF Mica Capacitor 1kV Radial Te kaha 750pF