CD4FD241FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FD241FO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD4FD241FO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 240PF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD4FD241FO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD4FD241FO3
Tau Wae CD4FD241FO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 240PF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8141 pcs Pepa Raraunga CD4FD241FO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Raupapa CD4
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.311" (7.90mm) Ngā āhuatanga RF, High Frequency
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 240pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 240pF