CD4FD221GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FD221GO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD4FD221GO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 220PF 2% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD4FD221GO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD4FD221GO3
Tau Wae CD4FD221GO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 220PF 2% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8058 pcs Pepa Raraunga CD4FD221GO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±2%
Rahi / Rahi 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Raupapa CD4
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.311" (7.90mm) Ngā āhuatanga RF, High Frequency
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 220pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 220pF