CD4FD221GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FD221GO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD4FD221GO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 220PF 2% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD4FD221GO3F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD4FD221GO3F
Tau Wae CD4FD221GO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 220PF 2% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8478 pcs Pepa Raraunga CD4FD221GO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±2%
Rahi / Rahi 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Raupapa CD4
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD4FD221G03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.311" (7.90mm)
Ngā āhuatanga RF, High Frequency Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 220pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 220pF