CD42FD503JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FD503JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD42FD503JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 0.05UF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD42FD503JO3F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD42FD503JO3F
Tau Wae CD42FD503JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 0.05UF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2578 pcs Pepa Raraunga CD42FD503JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 1.480" L x 0.469" W (37.60mm x 11.90mm) Raupapa CD42
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD42FD503J03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 1.063" (27.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.921" (23.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 0.05µF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 0.05µF