CD42FD503JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FD503JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD42FD503JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 0.05UF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD42FD503JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD42FD503JO3
Tau Wae CD42FD503JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 0.05UF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2683 pcs Pepa Raraunga CD42FD503JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 1.480" L x 0.469" W (37.60mm x 11.90mm) Raupapa CD42
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.063" (27.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.921" (23.40mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 0.05µF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 0.05µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD42FD473JO3F
CD42FD473JO3F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 0.047UF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 2644 pcs
Tikiake: CD42FD473JO3F.pdf
RFQ
CD42FD473KP3
CD42FD473KP3
Whakaahuatanga: MICA
I roto i te taonga: 1970 pcs
Tikiake:
RFQ
CD42FD503JO3F
CD42FD503JO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 0.05UF 5% 500V RADIAL