CD42FD503FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FD503FO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD42FD503FO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 0.05UF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD42FD503FO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD42FD503FO3
Tau Wae CD42FD503FO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 0.05UF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2222 pcs Pepa Raraunga CD42FD503FO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 1.480" L x 0.469" W (37.60mm x 11.90mm) Raupapa CD42
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.063" (27.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.921" (23.40mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 0.05µF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 0.05µF