CD19FD561FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD561FO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD19FD561FO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 560PF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD19FD561FO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD19FD561FO3
Tau Wae CD19FD561FO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 560PF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 43911 pcs Pepa Raraunga CD19FD561FO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.650" L x 0.201" W (16.50mm x 5.10mm) Raupapa CD19
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 560pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 560pF