CD19FD512JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD512JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD19FD512JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 5100PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD19FD512JO3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD19FD512JO3
Tau Wae CD19FD512JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 5100PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15014 pcs Pepa Raraunga CD19FD512JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.370" W (18.00mm x 9.40mm) Raupapa CD19
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-3044
CD19FD512J03
CD19FD512JO3-ND
Q2274053
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 5100pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 5100pF