CD19FD512FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD512FO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD19FD512FO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 5100PF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD19FD512FO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD19FD512FO3
Tau Wae CD19FD512FO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 5100PF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8788 pcs Pepa Raraunga CD19FD512FO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.370" W (18.00mm x 9.40mm) Raupapa CD19
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 5100pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 5100pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD19FD512JO3F
CD19FD512JO3F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 5100PF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 11699 pcs
Tikiake:
RFQ
CD19FD512FO3F
CD19FD512FO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 5100PF 1% 500V RADIAL