CD10CD150DO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10CD150DO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD10CD150DO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD10CD150DO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD10CD150DO3
Tau Wae CD10CD150DO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 33452 pcs Pepa Raraunga CD10CD150DO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±0.5pF
Rahi / Rahi 0.360" L x 0.189" W (9.15mm x 4.80mm) Raupapa CD10
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.142" (3.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.331" (8.40mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 15pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 15pF