CD10CD150DO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10CD150DO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD10CD150DO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD10CD150DO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD10CD150DO3F
Tau Wae CD10CD150DO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32028 pcs Pepa Raraunga CD10CD150DO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±0.5pF
Rahi / Rahi 0.360" L x 0.189" W (9.15mm x 4.80mm) Raupapa CD10
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-2913
CD10CD150D03F
CD10CD150DO3F-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.142" (3.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.331" (8.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 15pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 15pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD10CD180DO3F
CD10CD180DO3F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 18PF 0.5PF 500V RADIAL
I roto i te taonga: 35404 pcs
Tikiake: CD10CD180DO3F.pdf
RFQ
CD10CD150DO3
CD10CD150DO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL