CD10CD100JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10CD100JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD10CD100JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 10PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD10CD100JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD10CD100JO3
Tau Wae CD10CD100JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 10PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 44506 pcs Pepa Raraunga CD10CD100JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.358" L x 0.189" W (9.10mm x 4.80mm) Raupapa CD10
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-2798 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.142" (3.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.331" (8.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 10pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 10pF