CL-SB-12B-12
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CL-SB-12B-12
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Ngā Rauemi: CL-SB-12B-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CL-SB-12B-12
Tau Wae CL-SB-12B-12 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 98408 pcs Pepa Raraunga CL-SB-12B-12.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Whakawhiti Mahere 2.00mm Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa CL-SB Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te Kaha Mahi 153gf
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch SPDT Surface Mount, Right Angle Whakatauranga onamata 200mA (DC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM) Whakaaetanga Mea Copper
Whakautu Whakamutunga Gold Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Standard Tuhinga Kairangi Polyamide (PA), Nylon
Te roa o te Kaihoko 2.00mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CL-SB-12C-12
CL-SB-12C-12
Kaihanga: Copal Electronics
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
I roto i te taonga: 98764 pcs
Tikiake: CL-SB-12C-12.pdf
RFQ
CL-SB-12B-12T
CL-SB-12B-12T
Kaihanga: Copal Electronics