CL-SB-12B-01
Copal ElectronicsCopal Electronics
CL-SB-12B-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CL-SB-12B-01
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Ngā Rauemi: CL-SB-12B-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CL-SB-12B-01
Tau Wae CL-SB-12B-01 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115412 pcs Pepa Raraunga CL-SB-12B-01.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Whakawhiti Mahere 2.00mm Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa CL-SB Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te Kaha Mahi 153gf
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 10,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch SPDT Surface Mount
Whakatauranga onamata 200mA (DC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Copper Whakautu Whakamutunga Silver
Takahanga SPDT Momo Kaihoko Standard
Tuhinga Kairangi Polyamide (PA), Nylon Te roa o te Kaihoko 2.00mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CL-SB-12A-02
CL-SB-12A-02
Kaihanga: Copal Electronics
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
I roto i te taonga: 90464 pcs
Tikiake: CL-SB-12A-02.pdf
RFQ
CL-SB-12B-01T
CL-SB-12B-01T
Kaihanga: Copal Electronics