CL-SB-12B-01T
Copal ElectronicsCopal Electronics
CL-SB-12B-01T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CL-SB-12B-01T
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Ngā Rauemi: CL-SB-12B-01T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CL-SB-12B-01T
Tau Wae CL-SB-12B-01T Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101202 pcs Pepa Raraunga CL-SB-12B-01T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Whakawhiti Mahere 2.00mm Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa CL-SB Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 563-1318-2
CLSB12B01T
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 153gf Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch SPDT Surface Mount Whakatauranga onamata 200mA (DC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM) Whakaaetanga Mea Copper
Whakautu Whakamutunga Silver Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Standard Tuhinga Kairangi Polyamide (PA), Nylon
Te roa o te Kaihoko 2.00mm