3502RABAU
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
3502RABAU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3502RABAU
Kaihanga / Waitohu: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga hua CONN RCA PLUG MONO R/A 2COND 3PC
Ngā Rauemi: 3502RABAU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3502RABAU
Tau Wae 3502RABAU Kaihanga Conxall / Switchcraft
He Rahinga Kei te wātea 19705 pcs Pepa Raraunga 3502RABAU.pdf
Putanga - Kua tohua 250VAC, 140VDC Rahi Tae -
Whakamutunga Solder Cup Raina Waitohu Mono
Te whakangungu Shielded Raupapa 3502A
Rahi Ranga Rawa - Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Tūnga / Hoapā 2 Conductors, 2 Contacts
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Te roa te roa / te hohonu -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakawhiti Whaiaro (s) Does Not Contain Switch Tae Whakanoho -
Ahumahi Ahumahi Tae Tae 3.20mm ID, 9.00mm OD (RCA) Kei roto 3 pcs - 1 Connector, 1 Handle, 1 Insulator Tube
Te Poari Whare Brass Ira Male
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3.20mm ID, 9.00mm OD (RCA) Phono (RCA) Plug Mono Connector Solder Cup
Whakatauranga onamata 6A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Gold
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Momo Hononga Phono (RCA) Plug
Ko te whakatuwhera o te tau 0.290" (7.37mm) Rauemi Ara Zinc Alloy
Tae tinana Gold, Black Tautuhinga Moni -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3503
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN RCA JACK MONO 3.2MM
I roto i te taonga: 5083 pcs
Tikiake: 3503.pdf
RFQ
3502AAU
3502AAU
Whakaahuatanga: CONN RCA PLUG MONO 2COND
I roto i te taonga: 44264 pcs
Tikiake: 3502AAU.pdf
RFQ
3502L
3502L
Whakaahuatanga: CONN PLUG MONO 2COND
Tikiake: 3502L.pdf
3502RAAU
3502RAAU
Whakaahuatanga: CONN RCA PLUG MONO R/A 2COND 3PC
Tikiake: 3502RAAU.pdf
35032
Kaihanga: Master Appliance Corp.
Whakaahuatanga: ELEMENT KIT, 230V, THERMOCOUPLE,
Tikiake:
Kaihanga: EasyBraid Co.
Whakaahuatanga: BDG HLDR OR ZIP VERT 3X5'' OD
Tikiake: 35030.pdf
Whakaahuatanga: ELEMENT KIT, 120V, THERMOCOUPLE,
Tikiake:
3502ABAU
3502ABAU
Tikiake: 3502ABAU.pdf
3502APKG
3502APKG
Tikiake: 3502APKG.pdf
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .015-.025 PRESSFIT
35031N
35031N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE,BARRETTE,CUT 0,4"/102MM
3502RA
3502RA
Tikiake: 3502RA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel