3502ABAU
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
3502ABAU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3502ABAU
Kaihanga / Waitohu: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga hua CONN RCA PLUG MONO 2COND
Ngā Rauemi: 1.3502ABAU.pdf2.3502ABAU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3502ABAU
Tau Wae 3502ABAU Kaihanga Conxall / Switchcraft
He Rahinga Kei te wātea 35318 pcs Pepa Raraunga 1.3502ABAU.pdf2.3502ABAU.pdf
Putanga - Kua tohua - Rahi Tae -
Whakamutunga Solder Cup Raina Waitohu Mono
Te whakangungu Shielded Raupapa 3502A
Rahi Ranga Rawa - Packaging Bulk
Tae Mahi - Tau o nga Tūnga / Hoapā 2 Conductors, 2 Contacts
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te roa te roa / te hohonu -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakawhiti Whaiaro (s) Does Not Contain Switch Tae Whakanoho -
Ahumahi Ahumahi Tae Tae 3.20mm ID, 9.00mm OD (RCA) Kei roto 2 pcs - 1 Connector, 1 Handle
Te Poari Whare Brass Ira Male
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3.20mm ID, 9.00mm OD (RCA) Phono (RCA) Plug Mono Connector Solder Cup
Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Gold Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Momo Hononga Phono (RCA) Plug Ko te whakatuwhera o te tau 0.290" (7.37mm)
Rauemi Ara Brass Tae tinana Gold, Black
Tautuhinga Moni -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3502RAAU
3502RAAU
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN RCA PLUG MONO R/A 2COND 3PC
I roto i te taonga: 20307 pcs
Tikiake: 3502RAAU.pdf
RFQ
35029
Kaihanga: EasyBraid Co.
Whakaahuatanga: HLDR VNL SGL PKT HORZ FRMT 4X3"
I roto i te taonga: 95278 pcs
Tikiake: 35029.pdf
RFQ
3502L
3502L
Whakaahuatanga: CONN PLUG MONO 2COND
Tikiake: 3502L.pdf
3502APKG
3502APKG
Whakaahuatanga: CONN RCA PLUG MONO 2COND
Tikiake: 3502APKG.pdf
3502RA
3502RA
Tikiake: 3502RA.pdf
35029
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: WRENCH OPEN END 46MMX50MM 17.72"
Tikiake: 35029.pdf
3502AAU
3502AAU
Tikiake: 3502AAU.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCA JACK MONO 3.2MM
Kaihanga: EasyBraid Co.
Whakaahuatanga: HLDR VNL SGL PKT HORZ FRMT 3-7/8
3502RABAU
3502RABAU
Tikiake: 3502RABAU.pdf
Kaihanga: Master Appliance Corp.
Whakaahuatanga: SWITCH KIT, 3-POSITION (PH-1200-
Tikiake:
3502A
3502A
Tikiake: 3502A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel