3502RAAU
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
3502RAAU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3502RAAU
Kaihanga / Waitohu: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga hua CONN RCA PLUG MONO R/A 2COND 3PC
Ngā Rauemi: 3502RAAU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3502RAAU
Tau Wae 3502RAAU Kaihanga Conxall / Switchcraft
He Rahinga Kei te wātea 20307 pcs Pepa Raraunga 3502RAAU.pdf
Putanga - Kua tohua 250VAC, 140VDC Rahi Tae -
Whakamutunga Solder Cup Raina Waitohu Mono
Te whakangungu Shielded Raupapa 3502A
Rahi Ranga Rawa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 3502RAAU-ND
SC1983
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Tūnga / Hoapā 2 Conductors, 2 Contacts Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Te roa te roa / te hohonu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tae Whakanoho - Ahumahi Ahumahi Tae Tae 3.20mm ID, 9.00mm OD (RCA)
Kei roto 3 pcs - 1 Connector, 1 Handle, 1 Insulator Tube Te Poari Whare Brass
Ira Male Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.20mm ID, 9.00mm OD (RCA) Phono (RCA) Plug Mono Connector Solder Cup Whakatauranga onamata 6A
Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Gold Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Momo Hononga Phono (RCA) Plug Ko te whakatuwhera o te tau 0.290" (7.37mm)