XK372-40.96M
Hua Hua
Tau Wae: XK372-40.96M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC 40.96MHZ 3.3V LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: XK372-40.96M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XK372-40.96M
Tau Wae XK372-40.96M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC 40.96MHZ 3.3V LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22463 pcs Pepa Raraunga XK372-40.96M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa XK372
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW979DKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 40.96MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 40.96MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA