XK372-30.72M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
Connor-Winfield
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XK372-30.72M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC 30.72MHZ 3.3V LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: XK372-30.72M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XK372-30.72M
Tau Wae XK372-30.72M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC 30.72MHZ 3.3V LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33385 pcs Pepa Raraunga XK372-30.72M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa XK372
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW977TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 30.72MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 30.72MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA