XK372-048.0M
Hua Hua
Tau Wae: XK372-048.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC 48MHZ 3.3V LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: XK372-048.0M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XK372-048.0M
Tau Wae XK372-048.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC 48MHZ 3.3V LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21863 pcs Pepa Raraunga XK372-048.0M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa XK372
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW980CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 48MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 48MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA