D75A-012.8M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
D75A-012.8M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D75A-012.8M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: D75A-012.8M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D75A-012.8M
Tau Wae D75A-012.8M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC TCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9097 pcs Pepa Raraunga D75A-012.8M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa D75A
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW649TR
D75A-012.8 MHZ
D75A012.8M
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±280ppb Rautanga 12.8MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 12.8MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 6mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D75AS-020.0M-T
D75AS-020.0M-T
Kaihanga: Connor-Winfield
Whakaahuatanga: OSC TCXO 20.000MHZ SINE WAVE SMD
I roto i te taonga: 8474 pcs
Tikiake: D75AS-020.0M-T.pdf
RFQ
D75A-010.0M-T
D75A-010.0M-T
Kaihanga: Connor-Winfield
Whakaahuatanga: OSC TCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD
I roto i te taonga: 7216 pcs
Tikiake: D75A-010.0M-T.pdf
RFQ
D75A-012.8M-T
D75A-012.8M-T
Whakaahuatanga: OSC TCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD