D75AS-020.0M-T
Connor-WinfieldConnor-Winfield
D75AS-020.0M-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D75AS-020.0M-T
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 20.000MHZ SINE WAVE SMD
Ngā Rauemi: D75AS-020.0M-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D75AS-020.0M-T
Tau Wae D75AS-020.0M-T Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC TCXO 20.000MHZ SINE WAVE SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8474 pcs Pepa Raraunga D75AS-020.0M-T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa D75AS
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Ētahi Ingoa D75AS-20.0MHZ-T
D75AS-20.0MHZ-T-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga 250ppb Rautanga 20MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 20MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 6mA