D75A-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
D75A-010.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D75A-010.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: D75A-010.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D75A-010.0M
Tau Wae D75A-010.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC TCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6754 pcs Pepa Raraunga D75A-010.0M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa D75A
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 10-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW648
CW648-ND
CW648CT
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±280ppb Rautanga 10MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 10MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 6mA