6STD15SCR99E10X
ConecConec
Conec
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6STD15SCR99E10X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
29 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6STD15SCR99E10X
Tau Wae 6STD15SCR99E10X Kaihanga Conec
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4792 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 125V
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Copper Alloy, Tin Plated Raupapa -
Packaging Bulk Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (M3) Ngā āhuatanga Board Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A