6STD15SAT99S40X
Hua Hua
Tau Wae: 6STD15SAT99S40X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 6STD15SAT99S40X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6STD15SAT99S40X
Tau Wae 6STD15SAT99S40X Kaihanga Conec
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4716 pcs Pepa Raraunga 6STD15SAT99S40X.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 125V
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Copper Alloy, Tin Plated Raupapa -
Packaging - Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Ngā āhuatanga Board Lock, Mounting Brackets Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset 0.189" (4.80mm)