6STD15SAZ99S40X
Hua Hua
Tau Wae: 6STD15SAZ99S40X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 6STD15SAZ99S40X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6STD15SAZ99S40X
Tau Wae 6STD15SAZ99S40X Kaihanga Conec
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5277 pcs Pepa Raraunga 6STD15SAZ99S40X.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Copper Alloy, Tin Plated Raupapa -
Packaging - Tae Mahi -
Ngā āhuatanga Board Lock, Mounting Brackets Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset 0.465" (11.80mm)