CS2300P-DZZ
Hua Hua
Tau Wae: CS2300P-DZZ
Kaihanga / Waitohu: Cirrus Logic
Whakaahuatanga hua IC CLK MULT OTP LCO 10-MSOP
Ngā Rauemi: 1.CS2300P-DZZ.pdf2.CS2300P-DZZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
192 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS2300P-DZZ
Tau Wae CS2300P-DZZ Kaihanga Cirrus Logic
He Rahinga Kei te wātea 10739 pcs Pepa Raraunga 1.CS2300P-DZZ.pdf2.CS2300P-DZZ.pdf
Tuhinga o mua 3.1 V ~ 3.5 V Momo Fanout Distribution, Fractional N Synthesizer
Pūrere Pūrere Whakarato 10-MSOP Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:2 Packaging Tube
Paa / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL Yes
Whakaputa Clock Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakauru Clock Tautanga - Max 75MHz