CS2300CP-CZZ
Cirrus LogicCirrus Logic
Cirrus Logic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS2300CP-CZZ
Kaihanga / Waitohu: Cirrus Logic
Whakaahuatanga hua IC CLK MULT FRACT-N W/LCO 10MSOP
Ngā Rauemi: 1.CS2300CP-CZZ.pdf2.CS2300CP-CZZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
96 pcs
192 pcs
288 pcs
576 pcs
1056 pcs
2592 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS2300CP-CZZ
Tau Wae CS2300CP-CZZ Kaihanga Cirrus Logic
He Rahinga Kei te wātea 31379 pcs Pepa Raraunga 1.CS2300CP-CZZ.pdf2.CS2300CP-CZZ.pdf
Tuhinga o mua 3.1 V ~ 3.5 V Momo Fanout Distribution, Fractional N Synthesizer
Pūrere Pūrere Whakarato 10-MSOP Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:2 Packaging Tube
Paa / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL Yes
Whakaputa Clock Ētahi Ingoa 598-1754
CS2300CP-CZZ-ND
CS2300CPCZZ
Tae Mahi -10°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Clock Tautanga - Max 75MHz