CS2300P-CZZR
Hua Hua
Tau Wae: CS2300P-CZZR
Kaihanga / Waitohu: Cirrus Logic
Whakaahuatanga hua IC CLK MULT OTP LCO 10-MSOP
Ngā Rauemi: 1.CS2300P-CZZR.pdf2.CS2300P-CZZR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS2300P-CZZR
Tau Wae CS2300P-CZZR Kaihanga Cirrus Logic
He Rahinga Kei te wātea 30435 pcs Pepa Raraunga 1.CS2300P-CZZR.pdf2.CS2300P-CZZR.pdf
Tuhinga o mua 3.1 V ~ 3.5 V Momo Fanout Distribution, Fractional N Synthesizer
Pūrere Pūrere Whakarato 10-MSOP Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL Yes
Whakaputa Clock Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Clock
Tautanga - Max 75MHz Kawewehe / Whakanao Yes/Yes