FPC125P020
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
FPC125P020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FPC125P020
Kaihanga / Waitohu: Chip Quik, Inc.
Whakaahuatanga hua FPC/FFC SMT CONNECTOR 1.25 MM PI
Ngā Rauemi: 1.FPC125P020.pdf2.FPC125P020.pdf3.FPC125P020.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FPC125P020
Tau Wae FPC125P020 Kaihanga Chip Quik, Inc.
Whakaahuatanga FPC/FFC SMT CONNECTOR 1.25 MM PI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20306 pcs Pepa Raraunga 1.FPC125P020.pdf2.FPC125P020.pdf3.FPC125P020.pdf
Rahi / Rahi 0.900" x 1.450" (22.86mm x 36.83mm) Raupapa Proto-Advantage
Poari Poari Poari SMD to DIP Pana 0.049" (1.25mm)
Kua Tangohia te Paera FPC Connector Tau o nga Tauranga 20
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga FR4 Epoxy Glass
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Poari Poari 0.062" (1.57mm) 1/16"