FPC100P040-S
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
FPC100P040-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FPC100P040-S
Kaihanga / Waitohu: Chip Quik, Inc.
Whakaahuatanga hua FPC/FFC SMT CONN STENCIL
Ngā Rauemi: 1.FPC100P040-S.pdf2.FPC100P040-S.pdf3.FPC100P040-S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FPC100P040-S
Tau Wae FPC100P040-S Kaihanga Chip Quik, Inc.
Momo FPC/FFC Te matotoru 0.0040" (0.102mm)
Thermal Center Pad 0.157" L x 1.955" W (4.00mm x 49.65mm) Raupapa Proto-Advantage
Pana 0.039" (1.00mm) Ahanoa Ohanga 0.900" L x 1.950" W (22.86mm x 49.53mm)
Tau o nga Tauranga 40 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Stainless Steel Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FPC100P030-S
FPC100P030-S
Kaihanga: Chip Quik, Inc.
Whakaahuatanga: FPC/FFC SMT CONN STENCIL
I roto i te taonga: 8666 pcs
Tikiake: FPC100P030-S.pdf
RFQ
FPC100P020
FPC100P020
Kaihanga: Chip Quik, Inc.
Whakaahuatanga: FPC/FFC SMT CONNECTOR 1 MM PITCH
I roto i te taonga: 21447 pcs
Tikiake: FPC100P020.pdf
RFQ
FPC100P040
FPC100P040