FPC125P010
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
FPC125P010 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FPC125P010
Kaihanga / Waitohu: Chip Quik, Inc.
Whakaahuatanga hua FPC/FFC SMT CONNECTOR 1.25 MM
Ngā Rauemi: 1.FPC125P010.pdf2.FPC125P010.pdf3.FPC125P010.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FPC125P010
Tau Wae FPC125P010 Kaihanga Chip Quik, Inc.
Whakaahuatanga FPC/FFC SMT CONNECTOR 1.25 MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24617 pcs Pepa Raraunga 1.FPC125P010.pdf2.FPC125P010.pdf3.FPC125P010.pdf
Rahi / Rahi 0.900" x 0.950" (22.86mm x 24.13mm) Raupapa Proto-Advantage
Poari Poari Poari SMD to DIP Pana 0.049" (1.25mm)
Kua Tangohia te Paera FPC Connector Tau o nga Tauranga 10
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga FR4 Epoxy Glass
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Poari Poari 0.062" (1.57mm) 1/16"