CPPV7-A5BR-14.75
Hua Hua
Tau Wae: CPPV7-A5BR-14.75
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 14.75MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: CPPV7-A5BR-14.75.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPV7-A5BR-14.75
Tau Wae CPPV7-A5BR-14.75 Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 14.75MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5940 pcs Pepa Raraunga CPPV7-A5BR-14.75.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa CPPV7
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 14.75MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 14.75MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 50mA