CPPV7-A7BR-122.88
Hua Hua
Tau Wae: CPPV7-A7BR-122.88
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 122.88MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: CPPV7-A7BR-122.88.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPV7-A7BR-122.88
Tau Wae CPPV7-A7BR-122.88 Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 122.88MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5979 pcs Pepa Raraunga CPPV7-A7BR-122.88.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa CPPV7
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 122.88MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 122.88MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 50mA