CPPT8Z-B6-7.3728NC
Hua Hua
Tau Wae: CPPT8Z-B6-7.3728NC
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 7.3728MHZ TTL SMD
Ngā Rauemi: CPPT8Z-B6-7.3728NC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPT8Z-B6-7.3728NC
Tau Wae CPPT8Z-B6-7.3728NC Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 7.3728MHZ TTL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19618 pcs Pepa Raraunga CPPT8Z-B6-7.3728NC.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.571" L x 0.346" W (14.50mm x 8.80mm) Raupapa FIPO™ CPP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SOJ, 7.62mm pitch Whakaputa TTL
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±100ppm
Rautanga 7.3728MHz Whakaahuatanga Taipitopito 7.3728MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V 4-SOJ, 7.62mm pitch
Tae - Whakaaetanga (Max) 45mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 50µA