CPPT7-A7B6-11.0592TS
Hua Hua
Tau Wae: CPPT7-A7B6-11.0592TS
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 11.0592MHZ TTL SMD
Ngā Rauemi: CPPT7-A7B6-11.0592TS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPT7-A7B6-11.0592TS
Tau Wae CPPT7-A7B6-11.0592TS Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 11.0592MHZ TTL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29906 pcs Pepa Raraunga CPPT7-A7B6-11.0592TS.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa FIPO™ CPP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa TTL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±100ppm
Rautanga 11.0592MHz Whakaahuatanga Taipitopito 11.0592MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 45mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 50µA