CPPT5T-A7BR-10.3448TS
Hua Hua
Tau Wae: CPPT5T-A7BR-10.3448TS
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 10.3448MHZ TTL SMD
Ngā Rauemi: CPPT5T-A7BR-10.3448TS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPT5T-A7BR-10.3448TS
Tau Wae CPPT5T-A7BR-10.3448TS Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 10.3448MHZ TTL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36203 pcs Pepa Raraunga CPPT5T-A7BR-10.3448TS.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa FIPO™ CPP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa TTL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 10.3448MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10.3448MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 45mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 50µA