CPPT4T-A7BP-00.8000TS
Hua Hua
Tau Wae: CPPT4T-A7BP-00.8000TS
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua PROG OSC 5V .8MHZ
Ngā Rauemi: CPPT4T-A7BP-00.8000TS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPT4T-A7BP-00.8000TS
Tau Wae CPPT4T-A7BP-00.8000TS Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga PROG OSC 5V .8MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1245 pcs Pepa Raraunga CPPT4T-A7BP-00.8000TS.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Raupapa CPP
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads Whakaputa TTL
Ētahi Ingoa Q9769200 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 800kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 800kHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V Enable/Disable 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads Tae - Whakaaetanga (Max) 45mA