CPPDC7L-BR-1.544/2.048
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPPDC7L-BR-1.544/2.048
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC 3.3V 2.048 / 1.544 MHZ
Ngā Rauemi: CPPDC7L-BR-1.544/2.048.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPDC7L-BR-1.544/2.048
Tau Wae CPPDC7L-BR-1.544/2.048 Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC 3.3V 2.048 / 1.544 MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13150 pcs Pepa Raraunga CPPDC7L-BR-1.544/2.048.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa FIPO™ CPPD
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Whakaputa CMOS Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.075" (1.90mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Tautanga - Mahi 2 - Tautanga - Whakaputa 1 1.544MHz, 2.048MHz
Whakaahuatanga Taipitopito CMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 25mA