CPPDC5L-BR-20.0/21.0
Hua Hua
Tau Wae: CPPDC5L-BR-20.0/21.0
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR 3.3V 21 / 20 MHZ
Ngā Rauemi: CPPDC5L-BR-20.0/21.0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPDC5L-BR-20.0/21.0
Tau Wae CPPDC5L-BR-20.0/21.0 Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSCILLATOR 3.3V 21 / 20 MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11536 pcs Pepa Raraunga CPPDC5L-BR-20.0/21.0.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa FIPO™ CPPD
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Whakaputa CMOS Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.051" (1.30mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Tautanga - Mahi 2 - Tautanga - Whakaputa 1 20MHz, 21MHz
Whakaahuatanga Taipitopito CMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 25mA